Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

A po delší odmlce.....23.9. 2018

Jelikož už jsem si říkala, že aktualizovat a ani psát už na stránky nehodlám, tak si říkám, je smutné lidičky neinformovat, jak se naše děvčata mají. 

V Zátišíčku se chystají velké oslavy. Vrh A bude za malou chvíli slavit své sedmé narozeniny!!! Což je pro mne, jako chovatelku docela úspěch. Všichni jsou v rámci možností zdravotně v pořádku a hlavně, celá osmička žijící! Což je krása. A vrh B? Tak tam to samé, jen o rok méně. Ale i tak....všem letošním bernským oslavencům přejeme ještě krásná a dlouhá léta a to opravdu ze srdce! Je krásné mít ještě plné řady úžasných salašnických parťáků!heart

Jinak, celá naše smečka se stále drží zdravotně fit a v kondici. Abča v prosinci oslaví své deváté narozeniny, Quinta osmičku...a můžu pokračovat. Rozhodně věřím a pevně doufám, že všechny moje holky se stanou krásnými seniorkami a já budu na všechny moc a moc pyšná.

Po děvčatech už opravdu jen psí kluci, tak jak všem tvrdím a říkám. Jeden - dva psí krasavci. Výstavy, výcvikové tábory a dlouhé procházky plus cestování. Toť plány na další léta! A jak stále říkám: "Bez psa není život!" Tak tímto krédem se stále chci nějak řídit. Jinak by bylo opravdu pusto a prázdno nejen v mé dušičce, ale i dětem by to psí vítání, ta radost ze života už nějak chybělo.

Všem přeji krásný podzim a na Vánoce snad něco napíšu!wink

 

 

 

 

Březen 2018 - "březen za kamna vlezem" Tak, u nás ano......stále topímeangry! Vzali jsme holky kavalíří na výlet za MVDr. Žákem do Hulína, jelikož ano....bylo potřeba zrevidovat srdíčka! Poslechové vyšetření dopadlo na výbornou. Matka Quinta téměř v sedmi letech srdíčko jako zvon, žádná šelest slyšet nebyla a Ajunka? Téměř v pěti letech a poslechově rovněž čistá! Holky si výlet užily a večer se oslavilo sladkými pamlsky!

        

 

 

Únor 2018 - únor bílý...... zda sílí pole, to nevím, ale u nás doma se snad sílí všude a na všech partiích těla. Jak sílí naše holky, tak i panička. Ale ani páníček nezahálí. Takže se všichni těšíme na jarní dny, kdy se trošku začneme všichni více "pohybovati"! Smečka je snad stále v dobré kondici a opět o rok starší. Takže Abči táhne na devátý rok, Quinta má za chvilku 7 let, Bellis s Trejsí budou letos šestileté a Airynka? No pátý rok tam také bude.

Nikdo nemládneme, ale jsem ráda, že opravdu mi holky po této stránce dělají radost a velmi ráda bych tu v Zátišíčku chtěla onu "dlouhověkost"! Raduji se z toho, že landseerka se špatnými kyčly nemá žádné problémy a nádherně běhá i ve svých osmi letech. Žádné kulhání, žádné pomalé zdvíhání se z lehu.

Salašnice moje...lásky moje veliké....už jen to, že opravdu jim táhne na šestý rok a jsou stále veselé, zdravé a užívají života na procházkách plnými doušky. Chtěla bych dostáhnout minimálně osmi let u tohoto plemene, abych mohla říci: "Ano, jsou i salašníci s dobrým zdravím, kteří opravdu jsou s námi více jak osm let"! Čím více stárnu, tím si více říkám, že člověk si opravdu musí vážit toho, co má. Raduji se z každé úžasné procházky chřibskými lesy, fotím každý okamžik, kdy se holky válí v listí či ve sněhu ...protože vím, že jednou, jednou to budou jen vzpomínky. Vzpomínky, na moje úžasné společnice a parťačky. Nevím, co tedy ten rok 2018 přinese, ale třeba to bude zase ono pomyslné zdravíčko a zase další rok života navíc pro moje úžasné holky.................

 

          

 

TOPlist