Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

Březen 2018 - "březen za kamna vlezem" Tak, u nás ano......stále topímeangry! Vzali jsme holky kavalíří na výlet za MVDr. Žákem do Hulína, jelikož ano....bylo potřeba zrevidovat srdíčka! Poslechové vyšetření dopadlo na výbornou. Matka Quinta téměř v sedmi letech srdíčko jako zvon, žádná šelest slyšet nebyla a Ajunka? Téměř v pěti letech a poslechově rovněž čistá! Holky si výlet užily a večer se oslavilo sladkými pamlsky!

        

 

 

Únor 2018 - únor bílý...... zda sílí pole, to nevím, ale u nás doma se snad sílí všude a na všech partiích těla. Jak sílí naše holky, tak i panička. Ale ani páníček nezahálí. Takže se všichni těšíme na jarní dny, kdy se trošku začneme všichni více "pohybovati"! Smečka je snad stále v dobré kondici a opět o rok starší. Takže Abči táhne na devátý rok, Quinta má za chvilku 7 let, Bellis s Trejsí budou letos šestileté a Airynka? No pátý rok tam také bude.

Nikdo nemládneme, ale jsem ráda, že opravdu mi holky po této stránce dělají radost a velmi ráda bych tu v Zátišíčku chtěla onu "dlouhověkost"! Raduji se z toho, že landseerka se špatnými kyčly nemá žádné problémy a nádherně běhá i ve svých osmi letech. Žádné kulhání, žádné pomalé zdvíhání se z lehu.

Salašnice moje...lásky moje veliké....už jen to, že opravdu jim táhne na šestý rok a jsou stále veselé, zdravé a užívají života na procházkách plnými doušky. Chtěla bych dostáhnout minimálně osmi let u tohoto plemene, abych mohla říci: "Ano, jsou i salašníci s dobrým zdravím, kteří opravdu jsou s námi více jak osm let"! Čím více stárnu, tím si více říkám, že člověk si opravdu musí vážit toho, co má. Raduji se z každé úžasné procházky chřibskými lesy, fotím každý okamžik, kdy se holky válí v listí či ve sněhu ...protože vím, že jednou, jednou to budou jen vzpomínky. Vzpomínky, na moje úžasné společnice a parťačky. Nevím, co tedy ten rok 2018 přinese, ale třeba to bude zase ono pomyslné zdravíčko a zase další rok života navíc pro moje úžasné holky.................

 

          

 

TOPlist